Referencje od klientów

Poniżej prezentujemy opinie Klientów, którzy zasmakowali naszych wyrobów i zgodzili się podzielić opinią z naszą firmą. Mamy nadzieję, że wkrótce i Państwa zdanie pojawi się wśród poniższych.

Witam, Z przyjemnością podzielę się swoją opinią o Państwa produktach. Już kilka razy mieliśmy okazję próbować pierogów Państwa firmy i zawsze smakują świetnie! Szczególnie lubimy pierogi: ruskie, z serem oraz z kapustą i grzybami. Gratuluję tak smacznych wyrobów- widać, że są robione "z sercem". Pozdrawiam, Grzegorz Kurowski
Grzegorz Kurowski
Dzień dobry, Ostatnio kupiłam w sklepie spożywczym na ul. Corraziego 4 w Warszawie pierogi Państwa firmy (pierogi szpinak i ser). W tym sklepie kupuję czasami jedzenie, jeśli sama nie zdążę przygotować obiadu do pracy. Muszę jednak przyznać, że pierogi, które zjadłam były jednymi z najlepszych, jakie jadłam w życiu. Dużo szpinaku, świetnie doprawione nadzienie, delikatne ciasto. Jednym słowem - rewelacja! Tak bardzo mi smakowały, że postanowiłam to Państwu przekazać mailowo, żebyście trzymali poziom! Z pozdrowieniami, Joanna.
Joanna
Witam serdecznie Chciałbym przesłać opinię o krokietach!!!! . Mieszkam w Edynburgu!!! i dostałem od siostry w prezencie Wasz wyrób. Z każdym kęsem mój żołądek mówił jeszcze i jeszcze. Dawno nie jadłem tak pysznie doprawionego farszu w punkt .Inne firmy boja sie doprawiać i są jałowe.... Fajnie ,że jesteście dostępni w Szkocji GRATULACJE za państwa ciężką pracę i mam nadzieje jako smakosz ,że uda mi się spróbować waszych  innych produktów z wyrazami szacunku Kucharz -- Michał Rakowski
Michał Rakowski
Pierogi z serem najlepsze na świecie. Najlepiej smakują na emigracji. Nie ma to jak smak dzieciństwa w niedzielny poranek przy kawie.
Katherine Paluch (Londyn)
Znakomita jakość i najwyższej jakości produkty lokalne w nowoczesnym wydaniu, z dbałością o każdy szczegół. Polecam w 100%!
Paulina Adamczyk (Warszawa)